Aziz Yıldırım, Neymar’ı getiriyor, Fenerbahçe taraftarı meşaleleri yaktı

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından biri olan Aziz Yıldırım, tekrardan görevi devralmak için kolları sıvadı. Aziz Yıldırım’ın en büyük seçim kozları ise Mourinho ve Neymar.

Fenerbahçe için kritik viraj gün geçtikçe yaklaşıyor. Şampiyonluğu büyük olasılıkla ezeli rakibi Galatasaray’a kaptıran sarı lacivertli ekipte hedef yeni sezon.

Bilindiği üzere Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında kıyasıya bir rekabet var. Bu rekabet yeni başkanlık seçiminde de bir kez daha su yüzüne çıkacak.

Şimdilik Koç cephesinden transfer konusunda bir hamle gelmedi. Fakat İsmail Kartal isminin ağır bastığı konuşulmakta. Aziz Yıldırım cephesinden ise heyecanlandıran haberler var.

Geçtiğimiz gün Aziz Yıldırım, Fenerbahçe adına heyecan verici bir açıklamada bulunmuş ve Jose Mourinho’yu getireceğini açıklamıştı. Fakat asıl sürpriz Neymar olacak.

Arap liginde mutsuz olan ve yılın büyük bir bölümünü sakat geçiren Neymar sadece 3 maça çıkabilmişti.

Şimdi ise tekrardan Avrupa’ya dönmek isteyen yıldız futbolcu için Fenerbahçe kapısını ardına kadar araladı.

Mourinho’nun Neymar’ı aradığı ve önümüzdeki sezon kadrosunu onun üzerine inşa etmek istediği belirtiliyor. Neymar’ın bu teklife sıcak baktığı ve Mourinho’nun çalıştırdığı bir takımda top koşturmak istediği söyleniyor.

Elbette bu hayallerin gerçeğe dönüşebilmesi için öncelik Aziz Yıldırım’ın tekrardan Fenerbahçe başkanı seçilebilmesi.

Öte yandan Ali Koç’un Aziz Yıldırım’ın bu vaatlerine karşı nasıl bir tavır alacağı da merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir